O firmie Data aktualizacji 2016-02-08 16:20:00

Centrum Zaopatrzenia Fryzjerskiego i Kosmetycznego NEW STYLER Sp. z o.o.

 

Jak sama nazwa wskazuje zajmujemy się dostarczaniem wyposażenia do salonów fryzjerskich.
Oferujemy produkty znanych i renomowanych producentów, w tym kosmetyki włoskiej marki G3, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynek Polski. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu przy ul. Żelaznej 52A. Dzięki wykorzystaniu technologii - sklep internetowy, na którym Państwo się obecnie znajdują - obsługujemy Klientów z całego kraju, jak również Klientów zagranicznych. 

Nasz szeroki asortyment fryzjerski obejmuje m.in.:
- profesjonalne kosmetyki do włosów, wśród nich szampony, odżywki, maski, a także farby do włosów i produkty do stylizacji.
- meble fryzjerskie: fotele, myjnie, recepcje, konsolety, podnóżki, taborety oraz różnego rodzaju szafki, labory i meble do poczekalni 
- sprzęt fryzjerski: infrazony i klimazony, nawilżacze, suszarki ręczne i suszarki hełmowe, maszynki do strzyżenia, prostownice, lokówki.
- narzędzia i akcesoria fryzjerskie: grzebienie i szczotki, nożyczki, degażówki i brzytwy fryzjerskie, pędzle i miski do farbowania, peleryny i wiele innych akcesoriów fryzjerskich


Odrębny segment stanowią elementy wyposażenia salonów kosmetologicznych, które razem są w stanie uposażyć nowo powstający gabinet urody, SPA, czy salon masażu we wszystkie niezbędne meble, urządzenia i kosmetyki. 

Wśród nich wymienić należy:
- fotele: kosmetyczne, podologiczne, do masażu,
- łóżka i leżanki do masażu i SPA z regulacją,
- stoliki kosmetyczne i do manicure z możliwością montażu pochłaniacza pyłu,
- urządzenia elektryczne: kombajny kosmetyczne, urządzenia wielofunkcyjne, lampy LUPA,  wapozony.
- urządzenia do dezynfekcji i sterylizacji: sterylizatory o różnym działaniu, autoklawy klasy B, środki dezynfekujące,
- taborety i hokery kosmetyczne,
- szafki i labory kosmetyczne.

Wszystkim, którzy wyrażą zainteresowanie naszą ofertą odwdzięczymy się miłą obsługą i profesjonalnym doradztwem. U nas każdy może liczyć na poważne podejście i merytoryczne wsparcie niezależnie od tego, czy potrzebuje kupić szampon do włosów, czy też wyposażyć swój salon fryzjerski lub kosmetologiczny w nowe meble i urządzenia. Wykwalifikowany personel, wśród którego znajdują się osoby z bogatą wiedzą kosmetyczną i fryzjerską odpowie na każde Państwa pytanie. 

Dla nas wszyscy są równi, a każdy jest tak samo ważny.
 

Pamiętając o tym zapraszamy Państwa do współpracy i częstych zakupów w naszym sklepie internetowym.
Z pozdrowieniami,
Załoga NEW STYLER Sp. z o.o.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij