Negocjacje cen Data aktualizacji 2016-02-11 10:40:00

Uzyskaj większy rabat przy dużym zamówieniu.

 

Opłaca się kupować więcej gdy rabaty rosną wraz z wartością zamówienia.
Indywidualne podejście do Klienta jest kluczem do sukcesu w każdym biznesie. W New Styler doskonale rozumiemy to, że wszyscy chcą być traktowani wyjątkowo, z uwzględnieniem naszych najskrytszych potrzeb.


Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom uruchamiamy możliwość negocjacji cen produktów przy większych, bądź mniejszych zakupach. Dotyczy to zamówień na cały asortyment oferowany w sklepie www.newstyler.pl, w tym także na:
- meble do salonu frzyjerskiego - fotele frzyjerskie, myjnie, recepcje, konsole, podnóżki, taborety i inne elementy wyposażenia salonów fryzjerskich,
- meble do salonu kosmetycznego, urody i SPA: fotele kosmetyczne, leżanki, szafki i labory oraz wszelkiego rodzaju wielofunkcyjne urządzenia kosmetyczne,
- sprzęt fryzjerski: infrazony i klimazony, nawilżacze, suszarki ręczne i suszarki hełmowe, maszynki do strzyżenia, prostownice, lokówki.
- narzędzia i akcesoria fryzjerskie: grzebienie i szczotki, nożyczki, degażówki i brzytwy fryzjerskie, pędzle i miski do farbowania, peleryny i wiele innych akcesoriów fryzjerskich.
- profesjonalne kosmetyki do włosów -  szampony, odżywki, maski, farby do włosów, produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów.


Jak negocjować cenę? 

Przy każdym produkcie, obok zdjęcia i tuż pod ceną, znajduje się przycisk Negocjuj cenę. Po kliknięciu otwiera się okno pozwalające na przesłanie do nas wiadomości z Państwa propozycją.
Z opcji tej należy skorzystać zawsze gdy:
- składają Państwo duże zamówienie i chcą wynegocjować korzystną cenę lub darmowy transport,
- znaleźli Państwo ten sam produkt taniej u konkurencji,
- przymierzają się Państwo do dużych zakupów i chcą uzyskać atrakcyjną ofertę,
- targowanie mają Państwo we krwi i nie odpuszczą takiej okazji :)


Wszystkim, którzy wyrażą zainteresowanie opcją negocjacji odwdzięczymy się zaproponowaniem możliwie najkorzystniejszego rozwiązania. Nie obiecujemy, że zawsze będziemy w stanie sprostać postawionym wymaganiom. Jednak jeśli tylko pojawi się szansa i pole do negocjacji z pewności zostaną Państwo do niej zaproszeni. W New Styler każdy może liczyć na poważne traktowanie. Wykwalifikowany personel z bogatą wiedzą kosmetyczną i fryzjerską odpowie na wszystkie Państwa potrzeby.
Dla nas wszyscy są równi, a każdy jest tak samo ważny.
 

Pamiętając o tym zapraszamy Państwa do częstych negocjacji podczas zakupów w naszym sklepie internetowym www.newstyler.pl 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij